Evdemo Ahenk Çalışma Masası ve Kitaplık Takımı Beyaz

Ürün Kodu: 1116660007778

Evdemo Ahenk Çalışma Masası ve Kitaplık Takımı Beyaz

Evdemo Ürünleri
3.499,90 TL
Bu ürünü havale / eft ile 3.324,91 TLye satın alabilirsiniz.
3.499,90 TL

Ürün Özellikleri :

Masa Ölçüleri:

Genişlik:120 cm
Yükseklik: 72 cm
Derinlik: 60 cm
Renk: Beyaz

Kitaplık Ölçüleri:

Genişlik: 90 cm
Yükseklik: 180 cm
Derinlik: 35 cm
Renk: Beyaz

Ürün Açıklaması:

Ürünümüzün metal kısmında 20 x 30 ebatında 0,90 mm kalınlığında metal mukavemeti artırılmış profil kullanılmıştır. Ürünümüzde Ahşap kısımlarında 18 mm kalınlığında 1. Sınıf Yonga levha ( Suntalam ) kullanılmıştır. Ürünümüzün boyası çizilmelere dayanıklı statik fırınlanmış mat boyadır. Yerden yüksek olması sebebi ile altı kolaylıkla temizlenebilir. Ürünümüzün metal detekli olması sağlamlığı açısından ürün ömrünü uzatmaktadır. Ürünlerimizin kalite kontrolü uzman personelimiz tarafından yapıldıktan sonra sevk edilmektedir. Ürünümüz diğer tüm modellerimiz ile aynı statüde olup takımlaştırılabilir vaziyettedir. Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.

Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır.

Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Benzer Ürünler

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili Yorum Yap