Evdemo Eda L Köşe Koltuk Takımı Kırmızı

Ürün Kodu: 999888155012

Evdemo Eda L Köşe Koltuk Takımı Kırmızı

Evdemo Ürünleri
6.999,90 TL
Bu ürünü havale / eft ile 6.649,91 TLye satın alabilirsiniz.
6.999,90 TL

Ürün Özellikleri :

Genişlik: 180 cm
Uzunluk : 190 cm
Oturum Derinlik: 70 cm
Yükseklik: 85 cm
Oturum Yüksekliği : 43 cm
Renk: Kırmızı

Ürün Açıklaması:

Üründe silinebilir dokuma ithal soho kumaş kullanılmaktadır. Metrekare ağırlığı 480 gramdır. Sürtünme mukavemeti 50.000 devir üzeri. Havı düşük yumuşak dokuludur. Alt astar bezi yuvarlak örme olmayıp düz örmedir. Ürünümüzün kasa üretiminde yonga levha, ağaç ve mdf malzemeleri kullanılmıştır. Kırlentlerde kırpık sünger kullanılmıştır. Ürünün oturum kısmı yay içermeyip, 52 Dns gri sert sünger vatka kullanılmaktadır. Kullanılan sünger orta seviye de sertliğe sahiptir. Kullanılan süngerde çökmeme garantisi mevcuttur. Sırt bölümünde Çelik konstrüksyon kullanılmıştır. Sırt metali 1mm profil den imal edilmiştir. Ürün ayakları sağlamlaştırılmış plastiktir. Anti kansorejen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Ürünlerimizin kalite kontrolü uzman personelimiz tarafından yapıldıktan sonra sevk edilmektedir. Hareket edebilen dolgulu kırlentleri belli aralıklar la çevirerek kullanınız, böylece üründeki kullanımdan kaynaklı çökme deformasyon veya eskime yaşanmayacaktır. Kırlent kılıfları fermuarlı olup 30 derecede yıkanabilir özelliğe sahiptir. Birbirinden bağımsız kanepe olarak kullanılabilir. Yüksek ayakları sayesinde ürünümüzün altını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir.Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.

Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır.

Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Benzer Ürünler

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili Yorum Yap