Evdemo Martı Makyaj Masası Takı Dolabı Beyaz

Ürün Kodu: 70030053029

Evdemo Martı Makyaj Masası Takı Dolabı Beyaz

Evdemo Ürünleri
2.199,90 TL
Bu ürünü havale / eft ile 2.089,91 TLye satın alabilirsiniz.
2.199,90 TL

Ürün Özellikleri :

Genişlik: 91,8 cm
Yükseklik: 132,6 cm
Derinlik: 46,8 cm
Renk: Beyaz

Ürün Açıklaması:

Evin alanını efektif kullanmanızı sağlamaktadır.Modelin üretiminde kullanılan malzemeler Avrupa E1 kalite standartlarına uygundur. Ürünün iskeleti 18 mm birinci sınıf yonga levhaya (suntalam) sahiptir. Derinlemesine temizlik için aşındırma özelliği olmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sonrasında kuru bir bez ile nemli kalmadığından emin olarak ürünün yıllar sonra dahi ilk günkü gibi kalmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerinizi farklı mekânlara taşıyabilirsiniz. Ürünlerimizdeki bağlantı sistemi sayesinde dıştan vida veya vida kapaması bulunmamaktadır. Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir.

Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır.

Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Benzer Ürünler

Ürün Yorumları

Ürünle ilgili Yorum Yap